Anadrols (Oxymetholone) (tabletes)

Ir pieejams arī injekcijās.Anadrols vispirms tika radīts, lai palīdzētu cilvēkiem ar anēmiju un kopš tiem laikiem ir ļoti palīdzējis cilvēkiem ar dažādām slimībām, kas sevī iekļauj lielu svara zudumu. Tādat, Anadrols sevi pasniedz kā lielisks svara audzētājs, apetītes uzlabotājs, spēka audzētājs un preparāts, kas ļoti palielina sarkano asinsķermenīšu skaitu. Kā jau visiem AAS, ir arī sliktās plaknes. Anadrols izslēdz dabīgo hormonu sistēmu, slikti ietekmē lipīdus, aiztur ūdeni, nereti izraisa galvassāpes. Ir ļoti hepatoksisks (tam šajā ziņā ir vissliktākā reputācija). Pirmatnējais ražotājs apgalvoja, ka Anadrols var tikt izmantots svara audzēšanai pateicoties tā iespējām palielināt apetīti. Tiesa gan, lietojot par daudz (kā mēs sportisti mēdzam darīt) apetīte nereti samazinās vai pat pazūd pilnībā. Anadrola ūdens aiztures problēmas it kā nav saistītas ar estrogēnu, jo tas nespēj pārvērsties estrogēnā un nav arī ar progesterona aktivitāti, tāpēc ūdens aizture un estrogēna blaknes ir mistērija Anadrola gadījumā.

Anadrols ir viens no jaudīgākajiem un ātrākajiem svara un spēka audzētājiem sportistu sport-farmas arsenālā. Jau pirmajās 2-4 nedēļās svars var uzlekt pat par 10kg un spēka rādītāji neatpaliek. bet, diemžēl, liela daļa no svara ir aizturētais ūdens. Arī spēka kāpums daļēji ir dēļ šī ūdens.

Dēļ augstā hepatoksiskuma, neieteiktu lietot ilgāk par 6 nedēļām. Tāpēc visbiežāk tas tiek izmantots kā starteris kursam. Kamēr injekcijas (piemēram, enantāts vai deka), lēnām sāk darbu apt 2.-4. nedēļu, tikmēr Anadrols jau dod rezultātus un kursam ir labs ieskrējiens. Pēc Anadrola lietošanas beigām, tālāko darbu pārņem injekcijas, kas tikko sāka darbu.

Optimāla deva, izsverot blaknes un rezultātus - 100mg dienā.

Kursa garumu labāk ierobežot līdz 6 nedēļām. Protams asinsanalīzes tev parādīs vislabāk vari vai nevari ilgāk lietot.