Arimidex. (Tabletes)

Arimidex ir ļoti spēcīgs anti estrogēns. Tas peskaitās pie Armoatāzes inhinitoru (AI) grupas, domāts lai cīnītos ar krūts vēzi. Kā jau daudzus citus pret krūts vēža medikamentus, arī šo, atlēti kuri lieto AAS ,izmanto savos kursos un pēckursa teroapijās ,lai cīnītios ar lieko estrogenu un tā izraisītajiem blakusefektiem.

Arimidex darbojas bloķējot aromatāzes enzīmu. Aromatāzes process ir process kurā ļoti daudzi AAS daļēji tiek konvertēti par estrogenu. Tādēļ AAS lietojošiem atlētiem būtu svarīgi zināt šo preperātu un kā to lietot, jo paaugstināts estrogena līmenis noved pie dažādiem blakusefektiem - palielināta ūdensaizture,ginekomastija utml.

Arimidex tiek izmantots ,gan kā uz kursa ,gan arī pēc kursa. Bet vispopularāk ir uz kursa.

Devas: Ja parādās ar estrogenu saistītas blaknes ,tad jāsāk ar 0,5mg katru otro dienu. Lai gan dažiem lietotājiem var būt nepieciešama augstāka deva. Līdz pat 1mg dienā. Bet 1mg dienā būtu maximālā deva, un gandrīz nevienam nekad nav vajadzīga, parasti tādu devu izvēlas kultūristi ,pirms sacensībām ,lai iegūtu papildus sausumu. Atcerieties ,ka estrogens arī ir vajadzīgs muskuļmasas augšanai un pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai, kā arī kaulu blīvumam ,sirds veselībai utml. pilnīga tā iznīcināšana NAV mūsu interesēs.

AAS ,kas viegli konvertējas estrogenā : Testosterons, metāns
AAS ,kas maz vai vidēji konvertējas estrogēnā : Deka, Boldenons

AAS ,kas nekonvertējas estrogenā : Anadrols,stanozols,halotestins,masterons,primobolans,trenbolons,anavars,turinabols