Boldenons (Boldenone)( injekcijas)

Boldenons ir produkts, ko ieguva, cenšoties izveidot ilgas iedarbības injecējamo metānu. Laigan pēc struktūras abi ļoti, ļoti līdzīgi, uzvedībā pavisam dažādi. Boldenons ir ļoti tuvs radinieks testosteronam, tam piemīt tikpat anabolisks rādītājs, bet uz pusi zemāks androgēnais rādītājs (teorijā vismaz). Boldenons ir domāts sausās masas kursiem, kad nevar aizlieties ar ūdeni un taukiem.

Boldenons sniedz ļoti lēnus, bet stabilus, kvalitatīvus rezultātus. Tas īpaši neaiztur ūdeni, un svaru audzē lēnām. Ļoti labs vaskularizacijas efekts (paliec vēnains, un, protams, uz tušņiem neattiecas). Tam piemīt spēcīgs efekts uz sarkano asinsķermenīšu skaita palielināšanu. Lietojot boldenonu, gandrīz nekad nevienam nav īpašu estrogena blakusefektu, jo tas pārvēršas estrogēnā uz pusi mazāk nekā, testosterons. Boldenons vairāk nekā citi steroidi palielina sarkano asinsķermenīšu skaitu un ir raksturīga palielināta apetīte. Nereti tiek pievienots masas kursam vieglā devā, tīri apetītes palielināšanai un vieglam anaboliskajam fonam.

Ņemot vērā tā zemo androgēno rādītāju, tas ir samērā drošs steroīds (saprātīgās, mazās devās) arī sievietēm, kurām bail no virilizācijas.

Boldenons ir pievienots pie ļoti gara estera - undeklināta. Esteris, kurš ir minimāli garāks nekā dekanoāts (tas kas dekai), tātad boldenona efekts jāgaida tikpat pacietīgi kā dekas. Taču ir pieejami arī citi esteri boldenonam, piemēram enantāts. Pēc pieredzes sakot, boldenons ļoti lēni audzē samērā liesu gaļu un nav tāds masas lēciens kā no dekas. Bet, ja salīdzina patiešām lieso gaļu, tad es teiktu, ka boldenons un deka audzē ļoti līdzīgi,bet deka iespējams nedaudz vairāk. Tikai boldenona masas efektu,salīdzinājumā ar deku, ir grūtāk pamanīt, jo tas tik ļoti neaiztur ūdeni. Tā vai tā tas piepūstais efekts no dekas pazūd, kad deku beidz lietot, un galarezultātā paliekam pie, manuprāt, ļoti līdzīgiem liesās masas daudzumiem. Bet, protams, tas ir individuāli, kuram preperātam kurš dod priekšroku. Lativjā starp zāles "žurkām" Boldenons vēl ir neiepazīts un ļoti reti izmantots.

Boldam raksturīgi - galvassāpes, asinsspiediena paaugstināšanās, asins sabiezēšana (augsts sarkano asinsķermenīšu skaits), nemiera sajūta ?(pie augstākām devām)

Optimāla deva izsverot blaknes un rezultātus - 600mg-800mg/nedēļā

Injekciju biežums - vismaz reizi 2 nedēļās