Fake Steroidi. Melnais Tirgus ,kā tas darbojas

Kā darbojas melnais tirgus un kā tiek izplatīti viltoti steroidi.

Pirmā problēma ar melno tirgu - nestradājoši produkti. Melnajā tirgū ļoti bieži apgrozās pilnīgi viltojumi ,kuros nav necik strādājošās aktīvās vielas. Injekciju flakonos tiek tirgota plika,sterila eļļa ,kas nesatur steroidu. Šādus produktus ir visvieglāk aptverts ,jo tev vienkārši nav nekādu rezultātu, ne blakusefekti ,ne efekti. Tapēc mēs nonākam pie daudz lielākas problēmas ,kas ir problēma Nr.2.

Otrā problēma melnajā tirgū - atšķaidīti produkti. Atšķaidītos produktus varētu likti divās kategorijās. Viena kategorija - ar tukšu eļļu atšķaidītie ,un ar citu steroidu atšķaidītie.

Atšķaidītie ar eļļu - Pavisam vienkārši, produktam uz etiķetes rakstīta koncentrācija ,piemēram 100mg/ml , bet patiesībā ir tikai 50mg/ml. Vai tabletēm uz iepakojuma rakstīts 20mg/tab , bet patiesībā tabletē ir tikai 5mg vielas. Tabletes izmēram jau nav jāatšķiras, vienkārši aktīvā steroida vietā pievieno ,piemēram -kartupeļu cieti.

Atšķaidītie ar citu steroidu - Šo ir ,laikam,visgrūtāk atpazīt. Viltojuma ražotājs steroida saturam pievienu citu ,lētāku steroidu ,bet pārdod kā dārgāku un citu vielu. Piemēram tu nopērc itkā Trenbolonu 25Ls vērtībā, bet tev iekšā ir 20% Trenbolons un 80% Testosterons, sanāk tu esi 2X pārmaksājis ,jo testosterons maksā vismaz 2X lētak nekā Trenbolons. Rezultātu tu redzi,viss notiek, īsti piesieties nav kur, bet ,kādam rezultātam bija jābūt patiesībā -iesācējs nemācēs pateikt. Šos produktus spēj atšķirt tikai lietpratēji,kuri jau atpazīst ķermeņa reakcijas uz katru vielu un zin kā viņš izskatās un jūtās uz Testosterona un kā uz Trenbolona. Ļoti bieži metana vietā tiek ievietots metyltestosterons , efekti ļoti līdzīgi ,bet metiltestosterons ir daudz kaitīgāks.

Trešā problēma melnajā tirgū - selective SCAM ( selektīvā apčakarēšana ) Šī ir ļoti populāra metode ,kā notirgot sliktu preci. Sistēma vienkārša - vienu ampulu pārdod labu ,vienu sliktu ,vienu labu vienu sliktu ,vienu labu ,vienu sliktu. Lietotājs kaut ko sajutīs ,bet ne pilnībā visu efektu kādu vajadzēja, tapēc piesieties nevarēs. Viltojuma ražotājs ir notirgojis pliku eļļu par steroida cenu un apčakarētais pircējs nevar piesieties ,jo kaut ko tomēr sajuta.

Mans padoms ,kā izvairīties no viltojumiem - Uzticēties savam dīlerim un neieciklēties uz populāru Brendu meklēšanu. Jo atcerieties ,jo populārāks brends ,jo vairāk viltot-gribetāju.Atrast uzticamu dīleri. Nekad neticēt vārdiem - "man ir viskvalitatīvākā manta ,pārējiem ir sūdi un viltojumi" . Bieži vien sūdu tirgo smukā paciņā,bet kvalitatīvu mantu sūda paciņā. Labāk vērojiet savu dīleri ,vai viņš ir gatavs mainīt preci ,kas tavuprāt ir nekvalitatīva vai vispār nestrādājoša, vai citi viņa klienti nesūdzas, vai viņš pats lieto konkrēto preces partiju. Sliktie dīleri kuri apzināti tirgo viltojumus,par katru cenu centīsies nogrūzt kādam "loham" viltojumu. Dīleri nav muļķi un pēc "purna" atpazīst ,vai cilvēks "rubī" fišku vai ne. Ja nerubī ,tad cena un viltojumu risks uzaug vismaz 2X.