Halotestins (Fluoxymesterone) (tabletes)

Halotests ir leģenda starp powerlifteriem un spēkavīriem. Pirmkārt Halotestins uz papīra uzrāda ārprātīgi augstus androgēnos un anaboliskos rādītājus! Halotests ir 19X anaboliskāks par testosteronu un 8,5X androgēniskāks! Bet teorija ir teorija un anabolicwizard.lv neinterisē tukšas grāmatu tārpu runas. Viens ir fakts ,ka Halotests ,lai gan tik iespaidīgs skaitļos, dzīvē nestāv blakus testosterona muskuļu audzēšanas spējām.

Tad ko mums īsti gaidīt no Halotesta. Tas ir populārāks starp powerlifteriem un spēkavīriem nekā starp bodybuilderiem. Jo Kultūrista kursā tas parādās ļoti īsu brīdi pirms skatuves ,lai pastiprinātu lieso,stiegraino,stingro efektu. Halotestam nav estrogeniskas aktivitātes ,tapēc estrogena blakusefekti atkrīt. Tas ir hepatoksisks kā jau vairums orālo steroīdu.

Tiek kuriem jau ir ļoti zems tauku % ,tie momentāli pamanīs Halotesta īpašību padarīt muskuļus stingrākus ,vel izteiksmīgākus un sausākus. Halotestam piemīt spēja ievērojami paaugstināt sarkano asinsķermenīšu skaitu, pateicoties šim efektam ceļas arī izturības līmenis. Šo preperātu tapēc varētu ieteikt arī regbija spēlētājiem, MMA cīnītājiem utt.

Laigan dīvaini priekš preperāta ar tik augstiem anaboliskajiem rādītājiem un spēka celšanas spejām ,tam piemīt ļoti vājas spējas saistīties ar androgēno receptoru. Halotestīns ir ļoti labs papildinājums tiem kuriem nepieciešama agresija un spēks. Masas audzēšanā ar Halotestinu gandrīz visi piedzīvo vilšanos.

Cilvekiem ar rakstura savaldīšanas problēmām būtu jābūt īpaši uzmanīgiem lietojot Halotestu , jo tas patiešām ceļ agresijas līmeni.

Halotesta vidējā ieteicamā deva - 40mg dienā
Kursa garums ~6 nedēļas.