HGH (Cilvēka augšanas hormons)

Neiedziļināšos sīkā anatomijā par to no cik aminoskābem sastāv HGH vai tā lomu pubertātē ,vai tā lomu citos procesos organismā. Es domāju ,ka nevienu tas neiterisē un apraksts būs tikai par mums nepieciešamo - muskuļmasa izmantojot HGH.

HGH visaugstāko līmeni cilvēka dzīves laikā sasniedz pubertātes vecumā, kad notiek visstraujākā augšana. Vēlāk pēc 20-23 gadu vecuma tas sāk kristies.

HGH jau sen tiek lietots pasaulē kā pret novecošanas terapija. Kā zināms ,ar vecumu mūsu hormonu sistēma sāk bremzēt un stāties. Testosterons krīt ,estrogēns kāpj (sievietēm otrādi) , HGH samazinās ...mēs paliekam lēni, līki un nelaimīgāki. HGH ir pierādijis sevi ,ka vecumdienās to lietojot ,cilvēkiem atgriežas dzīves prieks, enerģija, stresa līmeņi krīt ,miega kvlaitāte uzlabojas, dzīves līmenis uzlabojas. Cilvēks pensijas vecumā atkal sajūtas ,kā pirms 30,40,50 gadiem. Enerģisks un jauns.

Tas vien jau pierāda HGH nozīmi un potenciālu, kaut vai neko nezinot par anatomiju.

HGH ir mums atlētiem ļoti svarīgas īpašības. Tas ir ļoti anabolisks, tas spēj dziedēt traumas, tas izraisa hiperplaziju (ko AAS nespēj) ,tas dedzina taukus.

Pētijumos uz žurkām (kā jau lielākā daļa pētijumu), parāda ,ka HGH izraisa šūnu dalīšanos (hiperplaziju muskuļos) ,un pat paātrina aminoskābju pārvietošanos šūnu membrānās, un saīsina laiku kurā no šīm aminoskābēm šūnas izveido jaunus proteīnus (muskuļus). HGH samazina ogļhigrātu patēriņu šūnās, bet tā vietā šūnām liek vairāk koncentrēties ņemt enerģiju no tauku šūnām. HGH ir unikāls preperāts visā atlētu arsenālā .

HGH lietotāji ievērojamus rezultātus saskata ap otro mēnesi kopš lietošanas. Parasti kursi ilgst vismaz pusgadu vai visu cauru gadu. HGH savu īsto seju parāda tikai pēc ilgas lietošanas, pēc pusgada ,gada ,kad ir acīm redzami izauguši jauni gaļas bluķi uz lietotāja ķermeņa. HGH lai sasniegtu savu lielāko potenciālu protams jālieto kopā ar AAS.
HGH ieverojami palielina kardio izturību.

Kultūristi un citi atlēti ķeras klāt HGH ,kad AAS potenciāls ir izsmelts. Kad devas mērāmas vairākos gramos nedēļā, bet progress liesajā masā nenotiek. Tā ir zīme ,ka AAS potenciāls uz konkrēto ķermeni ir izsmelts un nākamais lēciens izmērā būs TIKAI ar HGH palīdzību, ja ne HGH ,tad šis AAS lietotājs tā arī paliks nemainīgs izmērā. AAS potenciālu parasti var izsmelt ~2gadu laikā nenokāpjot no AAS.

Profesionālu kultūristu izmēram ,kāds bija Arnolds būs nepieciešams HGH un nejau drupačiņas, bet pietiekami daudz un pietiekami ilgi.
Profesionālu kultūristu izmēram kāds ir šodien būs nepieciešams ļoti daudz HGH un insulīns, tam fonā AAS.
HGH+insulīns+AAS+t3 darbojas ļoti spēcīgā sinerģijā. Šo kombināciju nevar pārspēt nekas. Tā ir ļoti spēcīgā muskuļu augšana un paralēli tauku degšana.
Tā ir vairāk vai mazāk jebkura mūsdienu Profesionāla kultūrista sastāvdaļa.
Bez HGH šī sinerģija izjūk. HGH profesionālam kultūristam ir nepieciešams ,kā liesmai skābeklis.
Mūsdienu kultūrismā bez HGH nekur tālu netiksi.
HGH powerliftingā un strongmenos ,galvenokārt strongmenos dod spēcīgu plusu traumu ārstēšanā.
Mūsdienu profesionālais sports nav iedomājams bez HGH. Gan tā ļoti lielo plusu dēļ, gan arī deļ tā ka dopkontrolē ļoti viegli izšmaukt .
HGH blakusefekti - samazināts t3 līmenis, ginekomastija, akromegālija, karpālā kanāla sindroms, palielināti orgāni,ūdens aiztue.

Nereti HGH + insulīna + t3 kombinācija tiek izmantota ,kā tilts starp AAS kursiem. Šāds tilts palīz saglabāt muskuļmasu pārstājot lietot AAS un ļauj iziet normālu pēc kursa terapiju tai nekādi netraucejot ,jo ne hgh, ne insulins, ne t3 neizslēdz dabīgā testosterona izstrādi.

Galvenais HGH pielietojums priekš mūsdienu PRO ir tā spējas neitralizēt insulīna sliktos efektus uz izskatu ,ja tā var teikt. Insulīns ,tādās devās kādas prasa mūsdienu PRO izmēri , bez HGH uzaudzētu ārkārtīgi daudz tauku. HGH lietojot paralēli insulinam ,palīdz izvairīties no tauku augšanas. HGH un Insulina sinerģija ir ļoti spēcīga, katrs no preperātiem atsevišķi nesniedz pat pusi no tā ko abi kopā.

HGH veidi. Svarīgs moments ir izvēloties HGH veidu un ražotāju. Ir ķīnā ražotie HGH ,kuri parasti atšķiras uzbūvē nedaudz un ir ar ievērojami sliktāku efektu un efekts laika gaitā zūd. Efekts zūd jo organisms mēģina izstrādāt antivielas jo neatpazīst HGH kurš nav identisks organisma HGH. Ķīnā ražotie ir 192a , īstie ir 191a.
Ļoti nereti ķiniešu HGH sastāvā ir daudz piemaisījumu , patiesais hgh ir piemēram 5IU ,rakstīts ka 10IU ,pārējo vietu aizpilda ar visdiem aizpildītājiem ,kas var pasliktināt gan kā vizuālo izskatu (milzīga ūdens aizture) ,gan arī veselību galu galā.

Ieteicams būtu lietot aptiekās nopērkamu HGH, kurš ir daudz reizes dārgāks ,bet ir daudz efektīvāks.

Standarta sūda ķīniešu HGH ir jālieto vismaz 10IU ,lai iegūtu to rezultātu ko sniedz 2-3IU aptiekas HGH.

Šis neattiecas uz Krieviju ,jo Krievijas aptiekās šobrīd ir arī nopērkami ķīniešu Jintropin piemēram ,kuri ir ķīniešu kvalitātē.

Labs aptiekas preperāts piemēram ir Humatrope vai Saizen

Nepieciešamā deva labiem rezultātiem aptiekas kvalitātes HGH - 2iu dienā
Nepiesiešamā deva labiem rezultātiem labam ķīniešu HGH - 5iu dienā