Masterons (Drostanolone) (injekcijas)

Masterons Latvijā skaitās diezgan eksotisks AAS. To lielākotiess pazīst tikai kultūristi kuri spēj novērtēt masteronu sacensību laikā , jo kultūrismā vislabāk izpaužas tā potenciāls. Ir salīdzinoši diezgan dārgs produkts.

Masterons ir DHT atvasinājums. DHT un citus tā atvasinājumus izmanto dažādu veidu krūts audzēju un vēžu ārstēšanā. Masterons nekad nav klīniski izmantots svara audzēšanā (kā lielākā daļā steroidu) ,tādā ziņā Masterons ir unikāls. Lielākā daļa pieejamo pētijumu par Masterona iedarbību uz cilvēkiem ,netika ņemts vērā svara pieaugums,spēks ,vai tauku degšana, visi pētijumi koncentrējas uz krūts vēža ārstēšanu.

Masterons nekādā mērā nepārvēršas par estrogenu (kā jau visi DHT atvasinājumi), un tam arī nav progestīna aktivitāte.

Lielākotiess ,Masterona galvenās īpašības ,kas mums atlētiem ir svarīgas - tas spēj darboties ,kā aromatāzes inhibitors (piem. kā Arimidex) un vienlaicīgi arī kā anti estrogens (Tamoxifens). Šādā veidā tas cīnās ar krūts vēzi ,jo krūts vēža galvenais palīgs ir estrogens.

Mums atlētiem, galvenokārt kultūristiem ,Masterons ir domāts žāvēšanās kursiem ,pirms sacensībām. Tas padara stingrākus ,sausākus ,stiegrainākus muskuļus. Padara izskatu sausāku. Ļoti labi arī kā papildinājums masas kursam kā anti estrogens. Tas palīdz pret ūdens aizturi, un pret ginekomastiju. Uz smagiem kursiem ,kas piepūš ar ūdeni Masterons ir ļoti ļoti labs papildinājums.

Ņemot vērā ,ka masterons ir ļoti androgēnisks (5X androgēniskāks nekā testosterons) ,viņam piemīt arī tauku dedzināšanas spējas. Teorijā uz papīra masterons skaitās vājš steroids ar zemu anabolisko un androgeno rādītāju. Bet dzīvē viss ir savādāk. Ņemot vērā Masterona DHT androgēnisko dabu ,arī nepatīkami blakusefekti var parādīties kā piemēram -pumpas,matu izkrišana, prostatas palielināšanās utt. Maximālā jebkad noteiktā terapeitiskā deva Masteronam ir ļoti augsta : 1.67mg/kg dienā. Tas nozīmē 100kg smagam atlētam 167mg dienā. DHT un tā atvasinājumi visvairāk atbaida deļ iespējamajām balnēm kā pumpas,palielināta prostata,pastiprināta matu izkrišana.

Es neieteiktu Masteronu nevienam ,kā solo produktu. Tas ir kā oga uz tortes, kā pēdējais piliens jau esošam kursam. Bez tā var iztikt, bet ir labi ja viņš ir.

Optimālā deva anti estrogena nolūkiem ~300mg nedēļā.

Optimālā deva žāvēšanās kursam pirms sacensībām, fotosesijas līdz 1000mg nedēļā.

Minimālais injekciju biežums propionāta versijai - katru trešo dienu

Minimālais injekciju biežums enantāta versijai - katru sesto,septīto dienu