Par anabolicwizard.lvanabolicwizard.lv tika veidots ar mērķi palīdzēt tiem sportistiem kuri lieto AAS, bet viņiem nav kur saņemt palīdzību un padomus no citiem atlētiem. Forums tika veidots ar mērķi, lai atlēti kuri lieto spētu viegli atrast sev līdzīgi domājošos un kopā apsptiest šo tēmu, kopā palīdzēt viens otram ar padomiem no pieredzes un teoretiskās puses. Lai pieredzējušie atlēti spētu forumā atrast un uziet iesācējus kuriem AAS nebūtu jālieto un atrunāt viņus no tā.

Pasaulē AAS lietošana ir ļoti populāra. Gan Olimpiskajos sporta veidos, gan Pasaules sacensībās, līdz pat apakšveļas modeļiem. Neiet runa par kādu konkrētu sporta veidu, jo dopings un AAS ir visos sportaveidos. Gan futbolā, gan bobslejā, gan basketbolā, kā arī protams (visiem mīļākā tēma) kultūrismā un svarcelšanā. Daudzi pasaules līmeņa atlēti ir teikuši, ka muļkis ir nevis tas kurš lieto, bet tas kuru pieķēra.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tai sabiedrības daļai, kas nonākuši šajā mājaslapā netīšām, bet velaizvien turpina lasīt:

Pelēkas masas un "zombētās" sabiedrības acīs dopings ir kaut kas šausmīgs un tā ir krāpšanās, kas nav pieļaujama sportā. Bet tajā pat laikā, liela daļa AAS lietotāju šiem cilvēkiem labprāt pajautātu: Kapēc dopingu, kas ļauj organismam sasniegt superspēku tik ļoti nomētājam ar "sūdiem" , bet tajā pat laikā, kad saslimstam skrienam uz aptieku pēc medikamentiem? Vai tad medikamenti, kas ārstē saaukstēšanos nav dopings? Tā vietā lai slimotu 7 dienas, organisms ar medikamentiem izveseļojas 3 dienās. Vai tad tādā veidā mēs organismam neiebarojam superspējas un superspēku, lai tiktu galā ar slimību? Kapēc mēs ļaujam sev (cilvēkam kurš nesporto) lietot dopingu (lai ārstētos), bet neļaujam lietot sportistiem dopingu, lai sasniegtu jaunu līmeni? Slimniekam aktuāla tēma ir būt veselam, lai ātrāk būtu uz kājām - tapēc grib un lieto medikamentus. Sportistam aktuāla tēma ir lai ātrāk atjaunotos un varētu biežāk un smagāk trenēties - tapēc grib un lieto dopingu.

Kā arī tās nobružātās tēmas par to cik tas ir neveselīgi. " Lai met akmeni pirmais, tas kurš pats ir bez grēka "

Pirms uzbrūkat AAS padomājiet par alkoholu, smēķēšanu,narkotikām, dažādiem spēcīgiem medikamentiem utml. Milzīga statistika par šīm lietām, cik dzīvības tās ir paņēmušas un paņem ik dienu. Kur ir AAS paņemtās dzīvības? Pāris desmitus saskaitīsiet tajā pat laikā kamēr no šīm pārējām lietām ikdienā mirst tūkstoši.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------