Primobolans (methenolone) (injekcijas)

Primo ir kārtējais sausās ,liesās masas steroids. Primo ir masterona pēctecis. Teorijā apskatot tā anabolisko un androgēno rādītāju, primo izskatās ļoti vājšs steroids. Bet patiesībā ir stirpāks par masteronu. Primo ir diezgan eksotisks steroids, Latvijā pazīstams pārsvarā tikai stapr kultūristiem. Arī diezgan dārgs. Primo ļoti spēcīgi saistās ar androgēna receptoru, daudz spēcīgāk nekā testosterons, tapēc tam piemīt ļoti labas tauku dedzināšanas spējas.

Lielākā daļa primo iesācēju ,viņā piedzīvo vilšanos ,jo parasti deva ir par mazu un lietots ir pārāk īsu laiku. Ņemot vērā ,ka pupulārākā versija primo ir enantāta versija ,tad to vajadzētu lietot vismaz 12 nedēļas ,lai ieraudzītu Primo patieso seju. Deva kā minimums 400mg nedēļā. Tie , kas zin cenas ,tie saprot ,ka tas nav lētais prieks. Bet primobolana sausās masas un tauku dedzināšanas spējas tomēr vilina kultūristus to lietot. Ja devu paceļam pietiekami augstu , piemēram uz 1000mg nedēļā, es sliecos to pielīdzināt Trenbolonam, varbūt ne tik daudz kā liesās masas audzētājam ,bet kā tauku dedzinātājam gan. Ļoti līdzvērtīgi tikai primo izpaliek trena trakie blakusefekti.

Primo ir DHT atvasinājums , tāpēc tam nav īpašību pārvērsties par estrogenu. Tātad ar estrogenu saistītie blakusefekti izpaliek. Bet iespejamie androgēnu blakusefekti ,kā matu izkrišana ir reāli.

Primo ,ka masas steroids ,diez vai kādam patiks. To vislamāk ir izmantot diētas laikā, jo viņš ļoti labi darbojas kā anti kataboliķis. Anadrols ,kā svara audzētājs un saglabātājs starp anēmijas un HIV pacientiem ir pirmajā vietā. Primobolanu varētu likt otrajā. Primo ir ļoti noderīgs AIDS pacientiem ,lai saglabātu muskuļmasu un pat uzlabotu imūnsistēmas darbību. Primo ļoti ļoti labi darbojas uz kaloriju deficīta diētas ,kā muskuļu saglabātājs un tauku dedzinātājs.

Primo ir pieejams gan kā injecējamais ,gan kā tablešu preperāts. Tabletēs viņš nāk acetāta versijā, bet viņam nav pievienota 17aa grupa, kas nozīmē viņš NAV hepatoksisks, bet ir ļoti neefektīvs, jo lielāko aktīvās vielas mūsu aknas iznīcina.

Ieteicamā minimālā efektīvā deva - 400mg nedēļā

Injekciju biežums enantāta versijā 2X nedēļā