Stanozols (tabletes) Winstrol (injekcijas)

Stans ir DHT (dihidro testosterona ) atvasinajums.Pieejams arī injecējamā formā ,parasti zem nosaukuma - Winstrol.Stanozols ir žaveēšanās dietas preperats. Tas nenozime ,ka to nevar izmantot ari masas audzešanai. Bet visbiežak tas tiek izmantots sušškai. Stanozola lielakais minuss ,kapec to neizmantot masas kursam, ir - sapes locitavas. Loti daudzi lietotaji zino par sapoššiem elkoniem,plaukstam,celiem tiešši esot uz stanozola kursa. Daži pētijumi rada ,ka stans stiprina locitavas, daži petijumi rada pretejo, ka pavajina locitavas un saites. Paši lietotāji sāpes saista ar sausuma sajūtu locītavās.

Stanozols ir hepatoksisks un viens no neveseligakajiem preperatiem. Vinšš ir viens no tiem ,kas vissliktak ietekme asninsainu.

Stanozols audze lieso masu, un darbojas sava zina ka diuretikis (izdzen udeni). Tapec sausuma efekts ir daudz iespaidigaks uz dietas. Tas muskuliem piedod kvalitativu ,liesu izskatu. Nereti tiek izmantots drizak del sausinašanas efekta neka audzeššanas efekta. Stanozols vislabak samazina SHBG limeni asinis un vinam piemit anti-progesterona ipaššibas. Tamdel tas tiek ari lietots ,kad kursa tiek lietota deka vai trens, lai izvairitos no paaugstinata prolaktina problemam.

Stanozols nekada mera nevar parversties par estrogenu ,tapec izpaliek estrogena blakusefekti. Bet ir iespejami visi angrogenie blakusefekti ,ka matu izkrišana,taukaina ada,pumpas, utml.

Man personigi nepatik un nesaista,galvenokart deļ blakņu : rezultātu atiecības. Neuzskatu vinu par vajadzigu ,ja vien netaisies kapt uz skatuves vai fotosesijai un ir nepieciešams Extra sausums.

Viens vai divi nelieli stanozola kursi gadā nevienu nenobeigs un viss būs ok. Bet cauru gadu uz viņu spiest nevajag un nav tā vērts.

Stans ir pieejams ari injecejama forma (Winstrol) , un protams ,ka injecejama forma ir anaboliskaka neka tabletes un nedaudz vieglāka aknām. Bet injekcijas vieta var but loti sapiga,iekaisusi ,esiet uzmanigi.

Optimala deva sušškai un masai -50mg diena