Tamoxifens (tabletes)

Tamoxifenam AAs lietotāja arsenālā ir vairākas nozīmes. Kārtējo reizi runāsim par pret-krūts vēža medikamentiem. Tamoxifens pieder pie anti estrogeniem, bet precīzāk - selektīvais estrogena receptoru modulators (SERM). Sīkās detaļās neieslīgšu. Ar ko atšķiras anti-estrogēns Arimidex no anti-estrogēna Tamoxifena? - ar to ,ka Arimidex samazina estrogena līmeni kā tādu, bet Tamoxifens nesamazina estrogena līmeni ,tas vienkārši neļauj estrogenam pildīt savas funkcijas krūšu audos un saistīties ar estrogena receptoriem.

Pirmā nozīme Tamoxifenam: Izvairīties no ginekomastijas attīstīšanās atrodoties uz kursa.

Ja rodas problēmas ar ginekomastiju kursa laikā ,es ieteiktu vispirms dot iespēju Tamoxifenam sevi pierādīt. Jo Arimidex gadijumā lipīdu profils vairāk cietīs, tapēc ka pārāk samazināts estrogena līmenis pasliktina holesterīna rādītājus,un vispārējo veselību. Tamoxifens neļauj estrogenam samazināties, un ir pētijumi kuros lietojot Tamoxifenu holesterīna līmeņi LDL ,HDL uzlabojas ,kā arī imūnsistēma labāk darbojas. Tamoxifens ir laps papildinājums uz kursa ,gan no veselības viedokļa ,gan kā anti estrogens. Tiesa gan ,kultūristiem pirms skates Arimidex vairāk noderēs, jo skatuves-sausam efektam estrogēns ir maksimāli jāsamazina.

Otrā nozīme un ne mazāk svarīga: Spēja palīdzēt stimulēt dabīgo hormonu izstrādi pēc kursa terapijā Tamoxifens 20mg dienā ir pietiekami, un spēj stimulēt FSH un LH hormonus (svarīgi lai atjaunotu dabīgo hormonu sintēzi) un pacelt testosterona izstrādi uz 150% !~Salīdzinājumam, lai iegūtu tādu pasu efektu lietojot Clomid, būtu nepieciešami 150mg Clomid. Ja jāizvelas viena viela ,ko lietot pēc kursa terapijā ,tad es izvēlos Tamoxifenu.

Tamoxifenam ir arī sliktā puse. Ļoti bieži lietotāji ,kad uzsāk tamoxifenu uz kursa lietot, sajūt rezultātu kritumu. Iespējams ,tas ir dēļ tā ka Tamoxifens samazina IGF-1 izstrādi organismā (viens no pašiem svarīgākajiem augšanas hormoniem).