Trenbolons (injekcijas)

Trenbolons ir pats specīgākais no AAS arsenāla. Protams arī mans mīļākais preperāts. Trenbolons tiek zimantots dzīvnieku fermās ,liellopu liesās gaļas audzešanai, un kad tie tiek pārvesti lielos attālumos, lai tie nezaudē svaru. Trenbolons tā arī nekad nav ticis apstiprināts lietošanai priekš cilvēkiem.

Trens ir ļoti līdzīgs pēc uzbūves dekai , bet nav ne tuvu līdzīgs savās darbībās. Trens ir ļoti spēcīgs liesās masas audzētās un tauku dedzinātājs vienlaicīgi. Katrs kilograms ko uzaudzējam uz trena ir liesa sausa gaļa, ne ūdens ,ne tauku.liesa liesa gaļa,kvalitāte. Ja salīdzinam testosteronu ar trenu ,tad trena anaboliskais rādītājs uz 500, bet testosterona 100. Teorijā sanāk ,ka trens,ir 5X anaboliskāks nekā testosterons. Teorija ir teorija, praksē viss ir savādāk, un man vispār nepatīk salīzināt dažādus preperātus, katram ir savs savādāks efekts un katram ir sava vieta. Bet ,kas tad padara trenu par tik anabolisku preperātu? Trenbolons paaugstina super anaboliskā hormona IGF-1 daudzumu, un vel piedevām ,padara šūnas jūtīgākas pret IGF-1 signāliem.

Trenam ir ļoti spēcīga saķere ar androgena receptoru. Trens ir ļoti androgēns! Daudz specīgāks androgēns nekā testosterons. AAS ,kas ļoti cieši sasaistās ar androgena receptoru, ir arī labākie tauku dedzinātāji. Trens ir ļoti spēcīgs anti kataboliķis, tas pat spēj sasaistīties ar katabolisko hormonu (kortizola) receptoriem un neļauj tiem pildīt savas funkcijas.

Tākā trens nekad nav bijis domāts cilvekiem , mums nav oficiālu pētijumu par trena efektu uz cilvēkiem varam izdarīt tikai pieņēmumus izejot no pētijumiem ,kas veikti uz dzīvniekiem. Trens pētijumos uzrāda efektīvāku barības vielu izmantošanu organismā un efektīvāku minerālu absorbciju. Tas nozīmē ,ka nemainoties diētai ,dzīvniekiem ,kam deva trenu ,sāka palielināties muskuļmasa. Tātad lietojot trenu ēdiens un minerālvielas ko apēdam tiks daudz efektīvāk izmantotas.

Trenbolons ir ļoti spēcīgs androgens ,tādejādi viņs organismā pamatīgi izmaina androgenu/estrogenu attiecību ,tādejādi samazinas ūdens starp ādu un gaļu un ķermenim ir tendence kļūt liesākam, sāk tauku masa zust. Personīgi šis mani visvairāk ir šokējis lietojot trenu,. Diēta nemainas ne par kapeiku uz vienu pusi, tiek ēsta masas diēta ,bet es žūstu. Svars stāv uz vietas bet es zaudēju tauku masu. Perfekti.

Tas vel nav viss. Trenbolons nepārvēršas estrogenā ,tāpēc atkrīt estrogena blaknes. Androgēni, itsevišķi trens maina ķīmisko sastāvu smadzenēs, kas vedina uz daudz agresīvāku raksturu. Tas ir lielss pluss spēka atlētiem ,kuriem vajag ātrumu un jaudu (powerliftings)

Trenbolons tā pat kā deka ,ir progestīns, un var izraisīt ar prolaktīnu saistītās blaknes. Kā arī deļ sava spēcīgā androgen rakstura ar androgeniem saistitas blaknes -matu izkrishana,taukaina ada,pumpas ,galvassapes, asinsspiediens utt.

Par trenbolonu un reālo praksi būs atsevišķs raksts. Šī ir teorija pa lielam.